Ahşap Perdelik Lambri

Ürün Fiyatı : 580 TL/m.

Ürün Özelliği :

Perdelik Ahşap Lambriler kartonpiyer kullanılmayan yerlerde kartonpiyer görevi yapmak için kullanılan, perde rayı kapatıcı dekorasyon ürünleridir. Ahşap lambriler adından da anlaşılacağı gibi ahşaptan yapılma ve ahşap oyma sanatı ile çeşitli şekillerde süslenen, istenilen her renk ve ebatta yapılabilen ev dekorasyon malzemelerdir.

Ahşap Lambriler ev dekorunda mükemmel tamamlayıcı malzemelerin vazgeçilmezlerinden biri olarak dekorasyon sektöründe uzun süredir kullanılmaktadır. Ürünlerimiz orijinal ahşap olup motifler el oyması sanatıyla yapılmaktadır. Piyasada genelde sunta veya MDF’den imal edilmiş lambriler mevcuttur. Suntadan ya da MDF’den yapılmış olan bu ürünlerde işlemeler el oyması değil SNC kalıp baskı yöntemiyle yapılır.

Firmamız Bay Perdecim Perde Sistemleri her ürününde olduğu gibi ahşap perdelik lambri ürünlerinde de orijinal ahşap ve ahşap el oyması yöntemi kullanılarak ürettiği perdelik lambri ürünlerinde de mükemmeliyetçi, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile müşterilerine farklı ürünler sunmaya devam etmektedir. Ahşap perdelik lambrilerimizde beğendiğiniz desendeki ürün istediğiniz renkte yapılabilmektedir.

Ahşap perdelik lambriler de sadece desene göre alınlık ölçüleri farklılık gösterir. Taçlı ahşap perdelik lambri ve taçsız ahşap perdelik lambri model seçeneğimiz de ayrıca mevcuttur. Osmanlı desenli, Osmanlı ahşap el oyması sanatıyla yapılmış olan ahşap lambriler-imiz ev dekorasyonunuza inanılmaz fark katacaktır. Ahşap perdelik lambrilerimizde modern, spor bir dekor tercihi için modern desenler ve desensiz olanlarda vardır.

Sitemizde Belirtilen Fiyat Minimum Fiyattır. Ürün Ölçülerine ve Özelliklerine Göre Fiyat Değişmektedir. Detaylı Bilgi İçin Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.