Alüminyum Perde Rayı

Ürün Fiyatı : 47,50 TL/m.

Ürün Özelliği :

Alüminyum Perde Rayları; on beş yirmi yıl önce perdeleri asmak için sadece alüminyum perde rayları kullanılmaktaydı. Lakin bu alüminyum perde rayları, ince alüminyumdan yapılmış oldukları için en ufak bir darbe aldıklarında eğilmekte, düzgün çalışmamaktaydı. Ayrıca bu eski alüminyum kornişler perdeyi sağa sola çektiğimizde ses yapmaktaydı. Sistem değiştirilerek, alüminyum kornişler yerine plastik kornişler üretilmeye başladı. Plastik kornişler, kullanımı iyi gibi görünse de kolay kırılabilen ürünlerdir. Özellikle ağır perdelerle kullanıldıklarında, plastik kornişler hemen kırılarak, devamlı korniş değiştirme ihtiyacını ortaya çıkarmaya başlamıştır.

Plastik kornişler kullanılmaya başlanıldığında itibaren, artık alüminyum kornişler üretilmeyerek piyasadan da kalkmış oldu. Günümüzde evlerde, otellerde, okullarda ağır perdeler çokça kullanılmaya başlayınca, plastik raylar çekilmez bir çile haline geldi. Fakat alternatif ürün artık yoktu. Bunun eksikliğini fark eden Bay Perdecim Perde Sistemleri firması olarak, alüminyum perde kornişi üretme kararı almıştır. Bu ürettiğimiz Alüminyum perde rayı, eski bildiğimiz alüminyum perde raylarından çok farklı olarak uzun bir ARGE sonucu oluşturuldu.

Alüminyum Perde Rayı Çeşitlerimiz; Tekli alüminyum Perde Rayı, İkili Alüminyum Perde Rayı, Üçlü Alüminyum Perde Rayı, Alınlıklı Alüminyum Perde Rayları, Dekoratif Alüminyum Perde Rayları, Hastane Perde Rayı, Motorlu Sahne Perde Rayı Firmamız tarafından beyaz fırın boyalı üretilmektedir. Alüminyum Perde Kornişlerimiz kalın alüminyum olarak, darbelere karşı dayanıklı olması için Patentli Bariyer kanal sistemli olarak üretildi. Patentli raylarımızın yanında ekonomik ray seçeneklerimizde mevcuttur. Alüminyum kornişlerimiz bu bariyer yapısından dolayı, darbeye dayanıklılığın yanında, sessiz çalışma özelliğine de sahip olmuş oldu. Tekli Alüminyum Perde rayımızın kenarına ayrıca montaj kolaylığı için düz montaj kanalı ekledik.

Alüminyum kornişlerimiz sayesin artık, sık sık perde kornişi değiştirme olayı tarihe karışmıştır. Alüminyum kornişlerimiz ağır Otel Perdelerinde, Okul Perdelerinde ve Ev Perdelerinde rahatlıkla kulanım sağlayacaktır. Ne kadar ağır perde olursa olsun, alüminyum raylarımız bu yükü kırılmadan, bozulup arızalanmadan uzun yıllar taşıyacak kapasiteye sahiptir. Alüminyum perde kornişlerimiz 6 m.’lik boylar halinde üretilmekte olup, istenildiği takdirde ( minimum 600 m. Sipariş) istenilen ölçü ve renkte Firmamız tarafından üretile bilmektedir..

Alüminyum Perde Raylarıyla ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerimizi arayarak alabilirsiniz.