Alüminyum Tekli Perde Rayı

Ürün Fiyatı : 57,50 TL/m.

Ürün Özelliği :

   Perde rayları plastik ve alüminyum olmak üzere iki ham maddeden yapılmaktadır. Alüminyum tekli perde rayı, alüminyum ikili perde rayı, alüminyum üçlü perde rayı ve alınlıklı alüminyum perde rayı gibi çeşitleri mevcuttur.

    Alüminyum tekli, ikili ve üçlü perde raylarımız da yeni sistemle ve eski klasik görünümünden çok farklı olarak üretilmektedir.

    Alüminyum perde kornişlerimiz özel imalat olup, eski bilindik alüminyum kornişlerden çok farklıdır. Gramaj olarak daha ağır ve kanal kenarları eğilmelere karşı korumalı olarak tasarlanmıştır. Alüminyum kornişimiz klasik kornişler gibi gri renkte değildir. Alüminyum perde rayımız beyaz renkte, fırın boyalı olarak üretilmekte, böylece sağlamlık yanında estetik bir görünümde sağlamış olmaktayız. Alüminyum kornişlerimizin teklisi, ikilisi ve üçlüsü vardır.

    Alüminyum kornişler yanmaz ürünler olduğu için genellikle otellerde, hastahanelerde, okullarda ve insanlarımızın bilinçlenmesiyle evlerde de sıklıkla vede gönül rahatlığıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Tekli Alüminyum Perde Rayı;

Beyaz fırın boyalı olup, bariyerli kanal yapısı sayesinde darbeye ve eğilmelere karşı dayanıklıdır. Gramajlı yapısı ve kenarında montaj çıkıntısı olan tek üründür. Alüminyum raylarımız patentli olup Avrupa ve Türk standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Alüminyum raylarımızla ilgili geniş bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayınız.       

     Alüminyum perde raylarımız Avrupa Birliği Otel kullanım standartlarına uygundur.

      Sitemizde belirtilen fiyat bayii toptan satış fiyatımızdır. Alüminyum Perde Raylarıyla ilgili detaylı bilgi ve sipariş için Müşteri Hizmetlerimizi arayınız.