Alüminyum Üçlü Perde Rayı

Ürün Fiyatı : 85,50 TL/m.

Ürün Özelliği :

 Perde rayları plastik ve alüminyum olmak üzere iki ham maddeden yapılmaktadır. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve alınlıklı gibi çeşitleri mevcuttur.

   Plastik kornişlerin köşe dönüş ve ek aparatlarını firmamızdan temin edebildiğiniz gibi montajını da talep edebilirsiniz.

   Alüminyum tekli, alüminyum ikili ve alüminyum üçlü perde raylarımız, yeni sistemle ve eski klasik görünümünden çok farklı olarak üretilmektedir.

   Alüminyum perde kornişlerimiz özel imalat olup, eski bilindik alüminyum kornişlerden çok farklıdır. Gramaj olarak daha ağır ve kanal kenarları eğilmelere karşı korumalı olarak tasarlanmıştır. Alüminyum kornişimiz, klasik kornişler gibi gri renkte değildir. Alüminyum perde rayımız beyaz renkte, fırın boyalı olarak üretilmekte, böylece sağlamlık yanında estetik bir görünümde sağlamış olmaktayız. Alüminyum kornişlerimizin teklisi, ikilisi ve üçlüsü vardır.

   Alüminyum kornişler, yanmaz ürünler olduğu için genellikle otellerde, hastanelerde, okullarda ve insanlarımızın bilinçlenmesiyle evlerde de sıklıkla ve de gönül rahatlığıyla yaygın olarak kullanılmaktadır.   

   Alüminyum perde raylarımız 6 m. lik boylar halindededir. Alüminyum üçlü rayımızın bir paketinde 8 boy, alüminyum ikili ve alüminyum tekli raylarımızın bir paketinde 10 boy ray mevcuttur.     

   Alüminyum perde raylarımız Avrupa Birliği Otel kullanım standartlarına uygundur.

   Sitemizde belirtilen fiyat bayii toptan satış fiyatımızdır. Alüminyum Perde Raylarıyla ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerimizi arayarak alabilirsiniz.