Blackout Stor Perde

Ürün Fiyatı : 145 TL/m²

Ürün Özelliği :

Blackout Stor Perdeler gün ışığının tamamen rahatsız etmesinin istenmediği yatak odalarında ya da seminer ve sunum yapılan toplantı odası ve konferans salonlarında gün ışığının bloke edilmesi için kullanılan stor perdelerdedir. Karartma perdeler diye de adlandırılan bu perdeler özel olarak üretilmektedir. Blackout Stor perde kumaşları çift katmanlı olarak üretilmektedir. Karartma Stor perde kumaşlarında da her perde kumaşında olduğu gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur. Karartma Stor Perde kumaşları açık renk olsa bile sıfır ışık alma özelliğine sahiptir. Gün ışığının rahatsız ettiği tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen bu perde sistemi manuel olduğu gibi motorlu sistemde de yapılabilmektedir.

Karartma Stor perdeler gün ışığından koruduğu gibi güneş ısısından da koruyucu özelliğe sahiptir. Blackout Stor perde kumaşlarının genellikle ön yüzeyleri pamuksu kumaş görünümde ve arka yüzeyleri ise polyester kaplama şeklindedir. Arka yüzeyler çoğunda beyaz polyester kaplamadır. Bazı özel üretim Blackout Stor Perde kumaşlarında arka yüzey gri alüminyum kaplama olarak da üretilmiş olup bu tarz olan blackout stor perde kumaşları ısı yalıtımında daha verimli bir kullanım sağlamaktadır.

Blackout Stor Perde kumaşları teknik özellikleri;  200 cm. eninde, 260 cm. eninde ve 300 cm eninde olarak üretilmektedirler. %30 pamuk %70 polyester malzemedirler. Alev almaz özellikte ve normal olarak üretilebilmektedirler. Işık geçirmezlik oranı %100 dür. %40 ısı yalıtım özelliğine sahiptirler.

Karatma Stor Perde kumaşlarımızı ve renk kartelamızı mağazamızdan görebilirsiniz