Cam Balkon Perdesi

Ürün Kodu : CM-109

Ürün Özelliği :
Cam Balkon Perdesi

Katlanır açılır cam balkonlarda perde uygulaması büyük bir sorundu. Katlanır açılır cam balkonlara tavandan uygulanan perdeler hem sistemin açılmasına engel teşkil ediyor hem de güzel bir görüntü olmuyordu.

Katlanır açılır cam balkonlara cam üzerine alttan ve üstten yapışkanlı mekanizma sistemli Plise perde uygulaması bu soruna kökten çözüm sağlayan tek perde sistemidir. Hem görseli güzel hem de sistemin çalışmasına hiçbir engel teşkil etmemektedir. Katlanır camlara uygulandığı için camlar açıldığında perde de camlarla beraber ortadan kalkmaktadır.

Katlanır açılır cam balkon Plise perde ince çelik teller üzerinde hareket eden perdelerdir. Bu özelliği ile cam silmeye engel teşkil etmediği gibi yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya toplanabilme özelliği de sunmaktadır. Katlanır açılır cam balkon plise perdesi mekanizmasının cama gelen kısmındaki bantlı özel ve güçlü yapıştırıcı sayesine cama sağlam bir şekilde tutturula bilmektedir. Dolayısıyla montajı da son derece basittir.

Katlanır açılır cam balkon plise perdede, tüm plise perde kumaşları kullanılabildiği için çokça renk ve kumaş alternatifi mevcuttu. Kumaş seçeneklerinde tül plise perde, sunscreen plise perde, Blackout plise perde, desenli plise perde gibi seçenekleri vardır. Aynı zamanda çiftli sistem olarak da kullanıla bilme imkânı vardır. Yani bir camda aynı anda hem kalın kumaş hem de tül kumaş plise perde kullanılabilmektedir.

Cam Balkon Plise Perde ile ilgili ücretsiz keşif ve detaylı bilgi için Bay Perdecim Perde Sistemleri Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.