Dijital Baskılı Varaklı Stor Perde

Ürün Fiyatı : Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

Ürün Özelliği :

  Varak Stor Perde; stor perde kumaşı üzerine lazer kesim ile altın varak ya da gümüş varaklı olarak motif yapma sanatıdır. Ayrıca Stor perde eteklerine de polyester kalıp sistemiyle varak etek modelleri takılmaktadır. 

   Bay Perdecim olarak varak stor perdeleri lazer kesim motifler haricinde başka yöntemle de uygulamaktayız. Bu yeni yöntem Dijital Baskı yöntemidir. Stor perde kumaşları üzerine her türlü resmi dijital baskıyla uyguluyoruz. Sonra eteklerini özel motifli varak olarak yapıyoruz. Böylelikle mükemmel bir dekorasyon sağlayan Dijital Baskılı Varak Stor Perde uygulaması meydana gelmiş oluyor. Lazer kesim yönteminde sadece Damask desenler ve Osmanlı motifleri yapılabiliyordu. Çünkü Dijital Baskıda olduğu gibi resim yapılamıyordu.

   Stor Perdelerin kenarlarına daha estetik görünüm sağlamak için tamamlayıcı varak baskılı panel perdeler konulmaktadır. Bu Panel Perdeler kadife kumaş üzerine varak işleme olarak, motifli baskılı olarak yapılan Japon Perdelerdir. Dijital Baskılı Varak Stor Perde kenarlarına, stor perde de kullanılan baskının aynısını kullanarak Japon Panel Fonlar da yapıla bilmektedir. Bu Japon Panel Fonlar stor perde kumaşına baskıyla ya da kadife kumaşa baskı yöntemiyle yapılabilmektedir. 

   Bay Perdecim olarak bu varak baskıları ya da istediğiniz bir motifi her kumaş üzerine uygulaya bilmekteyiz. Dijital Baskı yöntemiyle de tüm resimleri perdelerinize uygulayabilmekteyiz.