Dijital Baskılı Zebra Perde

Ürün Fiyatı : 185 TL/m²

Ürün Özelliği :

   Dijital Baskılı Zebra Perde zebra perde kumaşları üzerine özel resim baskıları dijital baskı makinasında uygulanarak yapılmaktadır. Zebra perde kumaşları üzerine hazır resimler uygulandığı gibi kişiye özel resimler de kolaylıkla yapıla bilmektedir. Yüksek çözünürlüklü, profesyonel çekilmiş her tür resim, zebra perde kumaşı üzerine basıla bilmektedir.

   Zebra Perdelerine düğün resminizi, çocuğunuzun resimini, kendi resiminizi, takımınızın amblemini, şirketinizin logosunu rahatlıkla uygulaya bilmekteyiz. Ayrıca zebra perdenize kendi belirlediğiniz her hangi bir resimi uygulatabileceğiniz gibi isim ya da her hangi bir yazıda yazdırabilirsiniz.

   Dijital baskılı zebra perde ile odalarınıza çok farklı bir renk ve şıklık katabilirsiniz. Çocuk odalarınızda çocuğunuzun resiminin olduğu bir perde nasıl bir farklılık olacaktır?

   Dijital baskılı zebra perdeler manuel (zincirli sistem) olabileceği gibi yine Bay Perdecim Perde Sistemleri ayrıcalığı ile motorlu sistem ve akıllı ev sistemine entegre çalışabilme özelliği ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.