Dikey Perde

Ürün Fiyatı : 215 TL/m²

Ürün Özelliği :

Dikey Perde Pvc Dikey Perde, Kumaş Dikey Perde ve Tül Dikey Perde olarak üç değişik perde sistemi olarak yapılan ve kullanıma sunulan perde sistemidir. Genellikle iş yeri ve ofis camlarında tercih edilen bir perde sistemi olsa da son zamanlarda evlerde de tül dikey perde olarak, sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Kullanışlı ve dekoratif bir perde sistemi olan dikey perde, kullanıldığı ortama renk ve desen seçimi olanaklarıyla oldukça hoş bir görünüm kazandırmaktadır.

   Dikey perde mekanizmalı bir perde sistemi olup, mekanizmaya asılan slaytlardan oluşmaktadır. Dikey Perde mekanizma ipi sayesinde perdeyi sağa sola açıp kapama imkânı sağlar. Bu imkân doğrultusunda bir camda yan yana iki dikey perde mekanizması kullanılması, dikey perdenin ortadan iki yana açılmasını, yani dikey perdenin pencerenin sağına ve soluna toplanması sağlar.

Dikey Perde Çalışma Sistemi:

Dikey Perde Mekanizmasının çalışma sistemi; alüminyumdan dikey perde için üretilmiş olan rayın içine dizili olan, birbirine bağlı tekerlekli plastik vagonların, içinden geçen mekanizma ipi yardımıyla, mekanizma rayının içinde sağa sola hareket etmesiyle sağlanmaktadır. Bu tekerlekli plastik vagonların içinden ayrıca yine alüminyumdan yapılmış olan bir mil geçmektedir.

Alüminyum mil, plastik vagonların içindeki perde slaytlarının, mekanizmaya asılması için sert ve saydam plastikten yapılmış olan, yuvarlak silindir görünümlü mekanizma parçasını kafa takımına bağlı olan zincir sisteminin çekilmesiyle dönmesini sağlayarak, dikey perde slaytlarının açık ve kapalı hale gelmesini sağlamaktadır. Dikey Perdeler manuel mekanizmalı perde sistemleridir. Firmamız Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak Motorlu Dikey Perde sistemleri imalatımızla da hizmetinizdeyiz.

PVC Dikey Perde:

PVC Dikey Perde; adından da anlaşılacağı gibi PVC slaytlardan oluşmaktadır. PVC Dikey perde slaytları özel kesme makinası yardımıyla kesilerek istenilen boy ölçüsü sağlanır. PVC Dikey Perde slaytları düz renkler, çizgili slaytlar, oluklu slaytlar ve perfore slaytlar olarak çeşitlenmekte ve her bir slayt çeşidinin de renkleri bulunmaktadır.

PVC Dikey Perde de slaytlar sert plastik malzemeden oluştuğu için etek kısmında birleştirici zincir ya da ağırlık kullanılmamaktadır. PVC Dikey Perde temizliği slaytların nemli bir bezle silinmesi şeklinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Perfore PVC Dikey Perde; perde kapalıyken dışarıyı göre bilme özelliği (Tül Perde gibi) vardır.

Kumaş Dikey Perde:

Kumaş Dikey Perde; stor perdede kullanılan tüm apreli stor perde kumaşlarının PVC dikey perde slaytları gibi kesilmesiyle yapılır. Oldukça şık bir görüm sağlar. Kumaş Dikey Perde de Sunscreen Perde kumaşları da stor perde kumaşları gibi kullanılabilir. Sunscreen perde kumaşını dikey perde de kullanmak hem perde kapalıyken dışarıyı görme imkânı sağladığı gibi hem de Sunscreen kumaşında bulunan ısı geçirmeme özelliği ile kullanıldığı mekânı güneşin ısısından da kuruma olanağı saylar. Kumaş dikey perdelerde slaytların eteğinde slaytları birbirine bağlayan zincir sistemi ve ağırlık sistemi kullanmak şarttır. Kumaş Dikey Perdelerde Firmamız tarafından, istemiş olduğunuz şirket logosu ya da herhandi bir resim, dijital baskı yöntemiyle perdenize uygulana bilmektedir.

Tül Dikey Perde:

Tül Dikey Perde; zebra dikey perde de denilen bu sistem, zebra perdenin kumaşının PVC Dikey Perdenin slaydıyla birlikte kullanılmış halidir. Tül Dikey Perde çalışma sistemi yine diğer dikey perdelerle aynıdır. Kolaylıkla takılıp söküle bilmesi Tül Dikey Perde Temizliğini de kolay bir hale getirmektedir. Tül dikey perde fiyatı; imalatçısı olduğumuzdan dolayı, firmamız Bay Perdecim Perde Sistemlerini, imalattan direk satışla, oldukça cazip fiyatlı tül dikey perde ürün satma avantajı sağlamıştır.

Tül Dikey Perde Temizliği:

Tül Dikey perde kolay söküle bilme imkânından dolayı rahatlıkla düz zeminde yıkana bilme olanağı sağlar. Tül Dikey Perdeler de aynı zamanda kenar bölümlerinde 50 cm. kadar sağ ve sol alanda renkli slaytlar kullanılmak suretiyle sanki perdenin yanında fon perde varmış havası vermek mümkündür. Tül dikey perdeler birçok renk seçeneğinin yanında desenli ve renk geçişli olan seçenekleri de mevcuttur.

Bay Perdecim Perde sistemleri olarak tüm Dikey Perde siparişlerinizde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunmaktayız. Motorlu Dikey Perde, Mekanik Dikey Perde Tamiri ve Dikey Perde Temizliğinde de uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.