İp Perde

Ürün Fiyatı : 265 TL/m.

Ürün Özelliği :

İp perde, perde sektöründe dekoratif amaçlı kullanılan perde çeşitlerindendir. Kalın ip perde, ince ip perde, düz ip perde, simli ip perde, pullu ip perde, ebruli ip perde, bukle ip perde, zincir ip perde gibi birçok çeşidi vardır.

İp perdeler, tül perde gibi kullanıldıkları camda, gündüz içerinin görünmesini önlerler. İp perdelerde farklı renk alternatifleri oldukça çok olarak mevcuttur. İp perdeler, tül perdeler gibi pileli olarak kullanılmaz. Dolayısıyla orta fiyatlı bir tülden daha uygun fiyata geldikleri için ve de hoş bir görüntüye sahip oldukları için tül perde yerine camlarda kullanılır olmuştur.

İp perde son zamanlarda dekorasyonda hak ettiği yeri alarak, önemli ölçüde işimizi kolaylaştıran ekonomik, uygulaması kolay, pratik ve şık bir perde çeşidi olmuştur. Tarzınız modern, pratik ve aynı zamanda şık mekân yaratmaksa, ip perdeler sizin için iyi bir seçenektir. Farklı askı boruları ve aksesuarlarla zenginleştirilebilen bu stil, klasik çizginin dışına çıkmak isteyenler için idealdir. Klasik perde gibi kornişe rulet vasıtası ile tutturulabildiği gibi boruya geçirilerek rüstiklerle de kullanılabilmektedir.

İp perde son derece dekoratif görünümlü olup, uygulandığı yerlere olağan üstü fark katar. Mekâna göre çok geniş renk çeşitleri, düz renkte ve simli olarak stilize edilmiş olanları mevcuttur. İp perde de daha farklı ve hayal gücünüzü zorlayarak çeşitli tasarımlar elde edilebilmektedir. İp aralarına renkli taş ve boncuklar serpiştirerek, mekânınıza daha da canlılık katabilirsiniz.

İp perde ev, ofis, otel lobilerinde, sanat galerilerinde, teşhir amaçlı mağaza vitrinlerinde, dekorasyon unsuru olarak işinizi kolaylaştıran bir materyaldir. Temizlemesi kolay, yıkanabilen örme tekniğiyle dokunmuş iplerden oluşur.

 Sitemizde belirtilen fiyat, standart ürün için geçerli olup, diğer ürünlerin fiyatı değişmektedir.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.