Kış Bahçesi Perdesi

Ürün Fiyatı : 95 TL/m²

Ürün Özelliği :
Kış Bahçesi Perdesi; kış bahçesi tavanları cam tavan sistemleri olduğu için yazın güneş ısısını aşırı derecede içeri verdiğinden dolayı, kış bahçelerinde sıcaktan korunmak için kullanılan perde sistemleridir. Kış Bahçesi perdelerinde hem kumaş hem de sistem olarak birçok alternatif vardır. Sabit sistem (Açılıp Kapanmayan) perde sistemlerinden tutunda, manuel sistem ve motorlu sistem perdelere varana kadar birçok alternatif mevcuttur.

Kış Bahçesi Perdeleri uzmanlık isteyen perde sistemleridir. İhtiyacın ne olduğunu iyi tespit ettikten sonra, alınan ölçüye, hangi perde sisteminin uyabileceğini de iyi tespit etmek işin en önemli noktasıdır. Kış bahçesi perdelerinde genelde ısı geçirmeyen alev almaz özellikte olan perdeler tercih edilir. Blackout (Karartma) Plise Perde, Düet Perde, Sunscreen (güneş Kırıcı) perde en çok tercih edilen perdelerdir. Motorlu Kış Bahçesi Perdesinde kullanılacak perde sistemleri çok farklı olduğu için her perde sistemine göre uygun olan motorlar Bay Perdecim Perde Sistemleri uzman ekibi tarafından yerinde ölçü alınarak ve keşif yapılarak belirlenip kullanılmaktadır. Kış Bahçesi Tavan Perdeleri kullanım amacı sadece ısıdan korunma amaçlı değildir. Her perde de olduğu gibi kış bahçesi perdeleri de uygulandıkları ortama şıklık ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Kış Bahçesi Perdesi temizliği kullanılan tüm perde sistemlerinde çok kolay olarak yapılabilmektedir. Zaten Kış Bahçesi Perdesinde kullanılan kumaşlar leke tutmaz özellikte olan kumaşlardır.

Kış Bahçelerinizin eşsiz mekânlara dönüşmesini istiyorsanız, sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın uzman ekibimiz kumaş, sistem ve motor alternatiflerimizle size yerinizde hizmet sunsun.