Kruvaze Perde

Ürün Fiyatı : 65 TL/m.

Ürün Özelliği :

Kruvaze perde, mekanizma yardımı ile sağa sola açılan perdelerdir. Kullanımı kolay olup, hemen hemen her türlü ölçüye göre ayarlanabilmektedir. Kruvaze perdelerde genel olarak Grek tüller ve örme tüller tercih edilmektedir. Kruvaze Perde de renkli işlemeli Dantel tüller ve Fransız tüller de tercih edilebilir. Kruvaze perde kenarlarında süsleme ve dekor amaçlı perde boncuğu ve perde saçakları kullanılabilir. Kruvaze Perdelerde tül seçimi yapılırken, sert ve kalın olmayan tüllerin seçilmesi, perdenin duruşunu ve dökümünü olumlu yönde etkilemektedir. Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak, Kruvaze perdelerde, piyasada kullanılan mekanizmadan çok farklı özel bir mekanizma kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz bu mekanizmanın kurulumu basit olduğu gibi perdenin kullanımında mükemmel bir kolaylık da sağlamakta olup, arızalanma riski hiç yoktur.

Kruvaze perdelerle birlikte, aksesuar olarak, Japon fon ya da normal pileli fon perdeler kullanmak, perdenin görünüme daha bir güzellik ve de estetik katacaktır. Kruvaze perdelerde normal tül perdelerde olduğu gibi sık pile tercih edilmelidir. Yalnız burada dikkat edilecek konu; kruvaze perdede kanun pile değil yan pile uygulanmalıdır. Yan pile uygulaması kruvaze perdenize çok daha hoş bir görünüm kazandıracak, pileler toplama kıvrımlarında daha net bir duruş sergileyecektir. Kruvaze perdeler ile ilgili daha fazla bilgi almak için Müşteri Hizmetlerini arayınız.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.