Pirinç Rustik

Ürün Fiyatı : 240 TL./ m.

Ürün Özelliği :
Pirinç rustik; perde kornişinin kullanılmadığı alanlarda ya da farklı bir perde dekorasyonu kullanmak istenilen ev, ofis ve işyerlerinde, tül perdeleri, fon perdeleri takmak için kullanılan, pirinçten üretilen perde ray sistemi ürünleridir. Pirinç rüstikler istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. 280 cm. üzeri ölçülerde kullanılacak pirinç rüstiklerde mutlaka orta ayak kullanılmalıdır. Kullanılacak orta ayak pirinç borunun yükten dolayı ortadan bel vermesini önleyeceği gibi rustik sisteminin daha sağlam olmasını da sağlayacaktır. Metal rüstikler imal edildikleri malzemeye göre üçe ayrılmaktadır. Rustik çeşitleri; pirinç rustik, alüminyum rustik, metal kaplama rustik şeklindedir. En kaliteli ve dayanıklı olanı pirinç malzemeden üretilen rüstiklerdir. Orijinal Pirinç rustikler zaman içinde deforme olmaz ve kararmazlar.

Pirinç rustik modelleri boru yapısı (çizgili veya Düz), boru kalınlığı ve başlık şekillerine göre farklı farklıdır. Pirinç rustik renkleri; parlak nikel, mat nikel, parlak sarı, mat sarı ve eskitme renk olarak beş renkten oluşmaktadır. Ayrıca ferforje ve deri kaplama rustikler gibi metal rüstiklerde vardır. Metal ve Pirinç rüstiklerde perde ya da tül direk rustik borusuna geçirilerek takılabildiği gibi yine rustik borusuna geçen metal özel rustik halkaları kullanılarak da takılabilmektedir. Ayrıca tüm rustiklerde sadece tek bir perde kullanılabileceği düşünülse de rustik borularının arka bölümüne iki adet tek kanallı alüminyum perde rayı da özel aparatlarla monte edilebilmektedir. Yani rustiklerde aynı anda hem fon perde, hem tül perde, hem de güneşlik perde tek bir rustik sisteminde kullanılabilmektedir.

Pirinç rustiklerin ayak topuzların da ve boru başlarında camdan, polyester malzemeden ve pirinçten yapılmış, özel tasarlanmış başlık modelleri kullanıldığında, perdenize ve mekânınıza daha farklı bir ambiyans katacaktır.

Pirinç rustik satın alırken imalatçı olan ve direk satışı olan firmaları tercih etmeniz, size ayrıca bir fiyat avantajı kazandıracaktır.

Yukarıda belirtilen fiyat minimum fiyat olup Ürüne, Özelliklerine, başlıklarına, rayına ve ölçüye göre fiyat değişmektedir. Fiyatlandırma için müşteri hizmetlerimizi arayınız.