Projeksiyon Perdesi

Ürün Fiyatı : 245 TL/m²

Ürün Özelliği :
Projeksiyon Perdeleri; iki stilde üretilmektedir. Genel olarak standart ölçülerde, hazır olarak satışa sunulmuş bir üründür. Duvara veya tavana monte edilebilen çeşidi ve ayaklı tipte çeşitleri vardır. Duvara monte edilebilen çeşidine Storlu projeksiyon perdesi, ayaklı olanına ise Tripod projeksiyon perdesi adı verilmiştir. Ürün ışığı dağıtmayan özel bir kumaştan mamuldür. Çok fazla yer tutmaz ve pratiktir. Tripod olanı ise portatif olup kullanılmadığı zaman katlanarak kutusuna koyulabilir özellikte olup, çok fazla yer işgal etmez.

Projeksiyon Perdelerinin duvara ya da tavana monte edilen çeşidi, istendiği takdirde motorlu ve uzaktan kumandalı da yapılabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen sistemde, motorlu ve uzaktan kumandalı olandır. Genelde kullanıcılar arasında motorlu sistemin çabuk arızalanacağı gibi bir ön yargı mevcuttur. Bu ön yargı tamamen yanlış olup aksine diğer sistemlerden daha uzun ömürlüdür.

Motorlu projeksiyon perdeler ve manuel projeksiyon perdeler istenirse özel ölçülerde de yapılabilmektedir. Üretimi firmamız tarafından yapılmakta olup 5 yıl garanti verilmektedir.

Motorlu Projeksiyon Perdesi
Manuel Projeksiyon Perdesi
Ayaklı Taşınabilir Projeksiyon Perdeleri
Storlu Tavana ve Duvara Monte Edilebilir Projeksiyon Perdeler
Ters Projeksiyon Perdesi
Ters Projeksiyon Filmi

Gri Projeksiyon Perdelerini hiç denediniz mi?

Metalize Gri Yüzeyli Özel Gümüş Metalize, Projeksiyon Perdesi ile Yüksek Kontrast Kalitesi Lamba Tasarrufu Sağlanmaktadır.

Yüksek kontrast, lamba tasarrufu ekonomik mod ile yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Kullanım alanları; Okullar, hastaneler, konferans salonları, brifing salonları, toplantı odaları, laboratuvarlarda, askeri birliklerde kullanılmaktadır.

Menşe: Taiwan, Endonezya ve Türk Malı
üretim.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.