Siluet Perde

Ürün Fiyatı : Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

Ürün Özelliği :

Siluet perde, iki tül perdenin, jaluzi bantları gibi sık dokunmuş kumaşlarla birleştirilmesiyle oluşur. Siluet Perde stor perdeler gibi yukarı aşağı hareket eden perde sistemleridir. Siluet Perde açıkken tül görünümü ile ışığı geçirir. Siluet Perde kapalıyken, aradaki kumaşların üst üste binmesiyle ışığı engelleme görevini görür.

Silüet perdeler manuel kumanda edilebildiği gibi motorlu ve uzaktan kumandalı olarak da çalıştırıla bilmektedir. Silüet perdeler her evde ve ofiste rahatlıkla kullanılabilen perdelerdir. Silüet perdeler de zebra perdelerde olduğu gibi kullanıldığı yerde ayrıca güneşlik kullanımı gerektirmeyen, hem güneşlik hem de tül özelliği olan perdelerdir. Silüet perdelerde renk alternatifleri mevcuttur. Güzel manzarası olan mekânlarda silüet perde tercih edilmesi, perde kapalı iken manzaranın kapanmamasını sağlar. Silüet perde tül konumunda iken, tül perde gibi dışarıyı gösterme olanağına sahiptir. Güneşlik konumuna getirildiğinde normal güneşlik gibi görev yapmaktadır.

Siluet Perdeler Nüette Perde diye de adlandırılmaktadırlar. Bu perde çeşidinde karartma amaçlı kullanılan Blackout (Karartma) özelliği olan Blackout Siluet Perde de vardır. Karartma Siluet Perde, diğer karartma perdeler gibi %70 ile %100 oranında ışığı kesme olanağı sağlamaktadır. Blackout Siluet Perde de renk seçenekleri mevcuttur. Şık, modern görünümün ve konforun yanında karartma özelliğiyle ayrıca bir işlevsellikte sağlamaktadır.

Siluet Perde Temizliği; stor perdelerde, Zebra perdelerde olduğu gibi düz zeminde halı yıkar gibi normal ağartıcı madde içermeyen deterjanla, ılık suyla, yumuşak bir fırça ya da süngerle yıkayarak rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayrıca Siluet Perde kumaşlarımız Alman menşeili olup, leke tutmaz ve kolay kirlenmeme özelliğine sahiptir. Yine Siluet perde profesyonel temizlik, tamir, bakım hizmetini firmamız teknik ekipleri tarafından yapılmaktadır

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma için Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.