Stor Perde

Ürün Fiyatı : 65 TL/m²

Ürün Özelliği :
Stor Perde; tül perdelerin altında güneşlik perdesi amacıyla kullanılan perdelerdir. Polyester veya pamuklu olarak dokunmuş kumaşa, sert olması için özel kimyasal apre uygulanarak yapılır. Ofis ve iş yerlerinde de rahatlıkla kullanılabilen mekanik perde sistemidir. Stor perde zengin kumaş yelpazesi sayesinde kapatıcı perde ve dekoratif amaçlı perde olarak hemen hemen her mekânda kolayca kullanılabilmektedir. Oldukça rahat, kullanışlı bir perde sistemidir.

Stor perdenin birçok çeşidi bulunmaktadır. Güneşlik amaçlı, tül perdelerin altında kullanımda, polyester stor perde ve pamuklu ithal polyester stor perde tercih edilir. Tül perde altında kullanılacak stor perdelerde, uygulanacak tülün rengine en uygun olan renk tonu seçilmelidir. Aksi takdirde tülle renk tonu tutmayan stor perde, tülün renk tonunu da bozacaktır. Hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkacaktır. Yatak odasında karatma stor perde seçilmesini Önermekteyiz. Çünkü karartma stor perde uyku kalitenizi arttıracaktır. Gündüz uykularında ya da sabah güneşinin ışığında sizlere karanlık oda imkânı sunarak daha rahat bir uyku uyumanızı sağlayacaktır.

Stor perde zincir mekanizma sayesinde rulo halinde yukarıda toplanan özelliktedir. Bu size yer kaplamayarak daha ferah alan sağlama imkânı da sunacaktır. Evlerinde tül perde kullanmayı sevmeyenler için çiftli sistem stor perde mükemmel bir seçim olacaktır. Çiftli sistem mekanizmalı stor perdeler, ön tarafında tül özellikli kumaş, alt kısmında da güneşlik özellikli olan kalın stor perde kumaşı kullanılarak yapılmaktadır.

Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak firmamızda satışa sunulan stor perdeler kendi imalatımızdır. Manuel sitem ve motorlu sistem olarak da imal edilebilmekteyiz. Motorlu stor perde, manuel stor perdeye oranla kullanım süresi daha uzun olan sistemdir. Motorlu Stor Perde de kullandığımız motorlar 5 yıl garantilidir. Servis ve yedek parçası kolay bulunabilecek tüp motorlardır. Motorlu Stor Perde de kullandığımız motorlar akıllı ev sistemine entegre edilebilen motorlardır. Tüp motorlarımız tamamen sessiz ve son teknolojik ürünlerdir.

Stor Perde Kullanım Alanları:
Stor perde; ofis, işyeri, okul, ev gibi her mekânda rahatlıkla kullanılabilecek perde sistemidir. Yapım aşamasında kullanılan stor perde mekanizmasının, stor perde borusunun ve stor perde kasa sisteminin de kaliteli olması gerekmektedir. Günümüzde hazır stor perde olarak, birçok yerde satışa sunulan stor perdelere sıkça rastlanmaktadır. Fiyatın ekonomik olmasından dolayı, bu hazır ürünlerde kalite maalesef hiç yok gibidir.

Stor Perde Çeşitleri:
Polyester stor perde, ithal stor perde, Sunscreen stor perde, karatma stor perde, Blackoutstor perde, tül stor perde, çiftli sistem stor perde, ahşap stor perde, güneş kırıcı stor perde, simli stor perde, desenli stor perde, işlemeli stor perde, motorlu stor perde gibi birçok çeşidi vardır. Ayrıca stor perde eteklerine oyma etek modeli, Türk motifli dantel işleme modelleri, beyaz işli etek modelleri de yapıla bilmektedir. Yine stor perde eteklerine varak işlemeli polyester malzemeden yapılan aksesuarlarda takılabilmektedir. Stor perde eteklerine yapılan oyma etek modellerine perde boncukları ve perde saçakları da ek aksesuar olarak takılabilmektedir.

Stor Perde Temizliği:
Stor perde temizliği kolay olan bir perde sistemidir. Leke tutmaz kumaş özelliği ve alev almaz özellikte olan stor perde kumaşları da mevcuttur. Stor perdeler düz zeminde halı yıkar gibi yıkanmalıdır. Ilık su ile ağartıcı özelliği olamayan deterjanlarla yıkanabilmektedir. Stor perde temizliği yapan yıkama firmaları da günümüzde oldukça yaygın olarak hizmet vermektedir. Stor perde tamir, bakım ve yıkama hizmetini Firmamızdan da alabilirsiniz.