Varak Perde

Ürün Fiyatı : Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

Ürün Özelliği :

   Varak Stor Perde; stor perde kumaşı üzerine lazer kesim ile altın varak ya da gümüş varaklı olarak motif yapma sanatıdır. Ayrıca Stor perde eteklerine de polyester kalıp sistemiyle varak etek modelleri takılmaktadır. 

Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak varak stor perdeleri lazer kesim motifler haricinde başka yöntem ile de uygulamaktayız. Bu yeni yöntem Dijital Baskı yöntemidir. Stor perde kumaşları üzerine her türlü resmi dijital baskıyla basarak ve eteklerini motifli varak olarak yapıyoruz. Böylelikle mükemmel bir dekorasyon sağlayan Dijital Baskılı Varak Stor Perde uygulaması meydana gelmiş oluyor. Lazer kesim yönteminde sadece Damask desenler ve Osmanlı motifleri yapılabiliyordu. 

   Stor Perdelerin kenarlarına daha estetik görünüm vermesi ve tamamlayıcı olması için varak baskılı panel perdeler ve de kadife kumaş üzerine varak işleme olarak motifli baskılı olarak Japon Perdeler yapılmaktadır. Dijital Baskılı Varak Stor Perde kenarlarına, stor perde de kullanılan baskının aynısını kullanarak Japon Panel Fonlar da yapıla bilmektedir. Bu Japon Panel Fonlar stor perde kumaşına baskı yapılarak ya da kadife kumaşa baskı yapılarak yapıla bilmektedir. 

   Bay Perdecim olarak bu varak baskıları ya da istediğiniz bir motifi her kumaş üzerine uygulaya bilmekteyiz.