Yatak Örtüsü

Ürün Fiyatı : 360 TL/ad.

Ürün Özelliği :

Yatak Örtüleri Yatak Odalarının şıklığını tamamlayıcı ve odaya görsellik katması özelliği ile hanımların ve yatak odalarının vazgeçilmezidir. Perde ile tam uyumlu bir yatak örtüsü odanıza nasıl muhteşem bir hava katar değil mi? İşte size bu uyumu sağlayacak birbirinden şık ve değişik renkleri bulunan 2016 model yatak örtüleri…

Yatak örtüleri görselliğinin yanı sıra yıkanabilir olması, kumaş kalitesi vede dikim işçiliğinin mükemmel olması gereken ürünlerdir. Evlenecek genç kızlarımızın Çeyizlerini hazırlarken en öncelikle düşündükleri, hayalini kurdukları bir yatak örtüsü mutlaka vardır. İşte çeyizlerinizin baş tacı olacak, kalitesi ve görünümü ile herkeste hayranlık yaratacak yatak örtülerine ulaşmayı Bay Perdecim Perde Sistemleri sizin için bu kadar kolaylaştırıyor. Bizi Aramanız Yeterli.

Yukarıda belirttiğimiz Fiyat Şehrazat Modeli yatak örtümüze ait fiyattır, örtülerin modeline ve kullanılan kumaşa göre fiyatlar değişmektedir.

Yatak Örtüsü Kataloğumuzu RESİM GALERİSİ Bölümümüzde bulabilirsiniz.

Yukarıda yer alan yazının ve resimlerin tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.